Dostępność: Bardzo mało < 5 (Wysyłka w 3-5 dni roboczych)

Kod aktywacyjny pozwala na dostęp do DigiBooka, czyli cyfrowej wersji podręcznika.

DigiBook zawiera:

  • pełny materiał z podręcznika drukowanego
  • interaktywne zadania
  • nagrania audio
  • filmy
  • słowniczek angielsko-angielski z wymową audio
  • test po każdej z 3 głównych części podręcznika
  • statystyki postępów ucznia w zakresie poszczególnych umiejętności językowych.

Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 36 miesięcy od momentu aktywacji kodu.

Do korzystania z DigiBooka konieczne jest zainstalowanie aplikacji Express DigiBooks.

Wymagania instalacyjne dla urządzeń stacjonarnych:

  • MS Windows Vista (wymagany Internet Explorer 9)
  • MS Windows 7, 8.1, 10 (wymagany Internet Explorer 11)
  • macOS 10.11+
  • macOS 10.15+

Wymagania instalacyjne dla urządzeń mobilnych:

  • Android - aplikację pobiera się ...
  • Liczba stron: 39
  • Wymiary: 290x210x5 mm
  • EAN: 9781471562389

89,00 zł

- 1 +

Darmowa dostawa od 199,90 zł

Potrzebujesz pomocy?
Pon - Pt. 9:00 - 17:00
tel. 22 836 54 45