Pomoc
pn.-pt.
9:00-17:00
tel. 22 836 54 45
Opinie o Księgarni:
TOP10:
Twój adres został dodany do listy oczekujących na ten produkt.
Powiadomimy Cię, gdy tylko stanie się on dostępny.
Crawford Graham
Język angielski Rozmawiaj na każdy temat 2
Oprawa: miękka | Wydawnictwo: WAGROS
„Rozmawiaj na każdy temat” to dwuczęściowy podręcznik do nauki mówienia po angielsku. Każde umieszczone w niej angielskie zdanie jest tłumaczone na język polski.
Uczy mówienia o życiu prywatnym i zawodowym.
Część 2 zawiera najczęściej wypowiadane zdania o wykształceniu, pracy, zdrowiu, podróżowaniu, technice, o świecie przyrody, pieniądzach i o nauce języków obcych. Na bazie podanych zdań, stanowiących kwintesencję komunikacji, można budować własne wypowiedzi. Zestawienie zdań w bloki sytuacyjne i w logiczny kontekst pozwala uczyć się w efektywny sposób.
Nagrania do książki w formacie mp3 do pobrania bezpłatnie z Internetu (adres dostępu w książce).
To repetytorium tematyczno-leksykalne w pytaniach i odpowiedziach, zawiera materiał sprawdzający się nie tylko na egzaminie, ale przede wszystkim w angielskiej konwersacji.
Książki pokrewne
Recenzje
Napisz własną recenzję
Detale techniczne
Oprawa: miękka | Ilość stron: 208 | Wydawnictwo: WAGROS | Data premiery: 2010-12-01 | Wymiary: 16.8x21.0cm | EAN: 9788363685515