Pomoc
pn.-pt.
9:00-17:00
tel. 22 836 54 45
Opinie o Księgarni:
Ew.
Macie świetny wybór dobrych tytułów. Szybko zrealizowane zamówienie z możliwością odbioru osobistego.
Przemiła obsługa. Ewa Redel
EW.
Bardzo sprawnie.dobra organizacja wysyłki.bezproblemowo.polecam!
Minta S.
Transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Towar był dostarczony na czas i to w bardzo gorący czasie przed Bożym Narodzeniem. Polecam zakupy w tej księgarni:)
TOP10:
Dziękujemy.
Twój adres został dodany do listy oczekujących na ten produkt.
Powiadomimy Cię, gdy tylko stanie się on dostępny.
Twój adres został dodany do listy oczekujących na ten produkt.
Powiadomimy Cię, gdy tylko stanie się on dostępny.
Andrzej Zieliński
Miecz i habit
Oprawa: twarda | Wydawnictwo: Rytm
Aktualnie niedostępny
Historia zakonów rycerskich stanowi pasjonującą lekturę, wzmocnioną tajemniczością, jaka je otaczała już od momentu powstania. Wiemy, że istniały także na ziemiach polskich, a nie zawsze jednak znamy ich współczesne dzieje. Autor stara się nie tylko przybliżyć przeszłość, ale też i wprowadzić w teraźniejszość funkcjonowania zakonów rycerskich w Polsce w XXI w.
Książki pokrewne
Recenzje
Napisz własną recenzję
Detale techniczne
Oprawa: twarda | Ilość stron: 160 | Wydawnictwo: Rytm | Data premiery: 2016-09-18 | Wymiary: 17.5x25.0cm | EAN: 9788373996960