Pomoc
pn.-pt.
9:00-17:00
tel. 22 836 54 45
Opinie o Księgarni:
Ja.
Profesjonalna obsluga.
Marta S.
Szybko i konkretnie.
StanisławaS.
Szybka, udana transakcja. Dziękuję za miły gratis!
Jacek Bartosiak
Pacyfik i Eurazja. O wojnie. wydanie 2 - książka + ebook
Aktualnie niedostępny
W kolekcji:
Cena:
124,80zł
Razem:
99,00zł
Nasza cena:
25,80zł
Oszczędzasz:
Już w sprzedaży,
nowa książka Dr Jacka Bartosiaka:
Rzeczpospolita między lądem a morzem
Pacyfik i Eurazja. O wojnie to wnikliwa refleksja o geopolityce i geostrategii w XXI wieku. To książka o globalnej zmianie układu sił, książka o Pacyfiku, Nowym Jedwabnym Szlaku, Rosji, nowoczesnej sztuce wojennej i wreszcie to książka także o Polsce w nadchodzącym nieubłaganie nowym geopolitycznym rozdaniu. Pacyfik i Eurazja. O wojnie to książka, na którą od wielu miesięcy czeka cała Polska. Geopolityczny traktat, który stał się bestsellerem, zanim ukazał się na rynku.
Niewykluczona jest niestety wojna dominacyjna, która z pewnością byłaby najpoważniejszym i największym konfliktem w świecie od czasu II wojny światowej. Jest to ważne dla Polski, członka NATO, bliskiego sojusznika USA, geograficznego sąsiada Rosji, położonego na planowanej trasie chińskiego Nowego Jedwabnego Szlaku, która – chcąc nie chcąc – będzie rachowana w kalkulacji układu/bilansu rywalizujących sił. W tym kontekście chciałem wyciągnąć lekcje z polskiej przeszłości i zrozumieć prawdziwe przyczyny rywalizacji dominacyjnych, by – jeśli to możliwe – uniknąć złych decyzji w obliczu ewentualnego konfliktu.
Książki pokrewne
Recenzje
Nie ma w tej chwili żadnych recenzji.Napisz własną recenzję

Pełny opis pakietu
Pacyfik i Eurazja. O wojnie. wydanie 2 - Oprawa: twarda | Ilość stron: 543 | Wymiary: 17.4x24.8cm | EAN: 978836617700002
Pacyfik i Eurazja. O wojnie. wydanie 2 (e-book) - Format: epub (7.27 MB), mobi (8.07 MB)