
Żyję we wspólnocie Kościoła
W ostatnich latach w Polsce dużo się mówi i pisze o Kościele. Niekiedy jego przeciwnicy próbują go oczernić, zdeprecjonować, pozbawić autorytetu. Pojawia się wiele głosów "reformatorskich", nie zawsze pomocnych i trafionych.
Autor książki "Żyję we wspólnocie Kościoła" ukazuje pozytywny i zaangażowany obraz Kościoła, w którym jest miejsce dla wszystkich wierzących. Pomaga wiernym świeckim odnaleźć w nim swe miejsce.
Autor dotyka także tematów trudnych oraz problemów Kościoła w Polsce. Czyni to z troską i poczuciem odpowiedzialności za wspólnotę wiary, do której należy.
Niniejszą pozycję polecamy wszystkim, którzy chcą lepiej poznać rzeczywistość Kościoła i spojrzeć na nią bez uprzedzeń.
Ks. dr Zbigniew Sobolewski, kapłan, teolog moralista, ceniony duszpasterz i przewodniczący Zarządu Dzieła ...
- Autorzy: Zbigniew Sobolewski
- Wydawnictwo: Jedność
- Rodzaj okładki: brak informacji
- Data premiery: 2024-04-18
- Liczba stron: 152
- Wymiary: 242x179 mm
- EAN: 9788383531229